Dyplomowany Trener Mentalny od eMOCji i zdrowego życia oraz certyfikowany praktyk KODU EMOCJI I KODU CIAŁA.

Pomysłodawczyni i twórczyni platformy Emocji Moc.

Od ponad 15 lat zmienia świat dzieci i dorosłych w Polsce. Powoli, krok za krokiem, małymi działaniami.

Pomaga sprzątać w głowie, w ciele i budować prawidłowe instrukcje obsługi własnych emocji. Uwalnia od blokad, napięcia, lęków i bagażu emocjonalnego czy stresu. Pomaga odbudowywać poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Wiedzę z obszaru treningu mentalnego i psychologii rozwoju zdobywała u swoich mentorów: Jakuba B. Bączka i Jacka Santorskiego. Po certyfikacji u dr Bradleya Nelsona została certyfikowanym praktykiem metody Kod Ciała i Kod Emocji.

W styczniu 2023 roku stworzyła unikatowy proces certyfikacji „Neuroscience and Epigenetics trainer of emotions”, w którym nowy zawód zdobywają przyszli trenerzy pracy z emocjami.

Razem z przyjaciółką – trenerką Joanną Bąk stworzyła też pierwszą na Polskim rynku grę  – potężne narzędzie terapeutyczne o Treningu Mentalnym i emocjach www.odpornimentalnie.pl. Gra ta debiutowała na kanapie DDTVN za sprawą Majki Jeżowskiej i Małgorzaty Ohme.

Znajdziesz ją w niemal wszystkich obszarach.
Kontakt:

asiaa.bak@gmail.com

Certyfikowana Trenerka Pracy z Emocjami, pedagożka, animatorka kultury, trenerka biznesu, właścicielka szkoły tańca i trenerka tańca oraz ruchu kreatywnego.

Od 2006 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą, wykorzystując ruch, taniec i sztukę jako podstawowe narzędzia budowania własnej tożsamości i relacji z innymi.

Asia uczy języka ruchu, poprzez który następuje świadomy kontakt z ciałem, z duszą i z emocjami. To właśnie ruch pomaga nam lepiej zrozumieć siebie.

Beatę poznała dzięki jej córce, którą już od przedszkola uczyła tańczyć, a która dziś jest już nastolatką. Przy okazji narodziła się między nimi piękna przyjaźń.

Razem z Beatą stworzyła też pierwszą na Polskim rynku grę  – potężne narzędzie terapeutyczne o Treningu Mentalnym i emocjach www.odpornimentalnie.pl. Gra ta debiutowała na kanapie DDTVN za sprawą Majki Jeżowskiej i Małgorzaty Ohme.

Znajdziesz ją w obszarach:
Kontakt:

kinga.lalewicz@interia.pl

Certyfikowana Trenerka Pracy z Emocjami, Trenerka Mentalna, fizjoterapeutka.

Fizjoterapeutka, pasjonatka piłki ręcznej, której poświęciła 20 lat swojego życia. Podczas tej sportowej podróży sięgnęła po każdy z możliwych medali Mistrzostw Polski. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych oraz Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów.

Obecnie pracuje jako wsparcie mentalne w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lubinie ze szczypiornistkami oraz piłkarzami nożnymi Zagłębia Lubin. Praca z zespołami to zdecydowanie jej konik, ale nie tylko. Jeżeli mowa o team buildingu, czuje się jak ryba w wodzie – sama niegdyś była jego częścią, więc doskonale wie, jak wygląda to od środka. Oczywistym jest, że każdy zespół tworzy pojedyncza jednostka, a więc zaprzyjaźnienie się ze sobą i swoimi emocjami, wzmacnianie i budowanie pewności siebie, wiary w swoje możliwości, przekraczanie własnych granic i barier, koncentracja, flow, komunikacja, pasja – to jej drugie imię.

Kilka lat temu, jeszcze biegając po polskich parkietach, zrodziło się w niej poczucie i chęć pracy z ludźmi nad ich własnym rozwojem osobistym, a to wszystko za sprawą tego, że osobiście doświadczyła braku takiej osoby obok, kiedy to ona była czynną zawodniczką. Dzisiaj ta pasja przerodziła się na każdego człowieka, nie tylko zajmującego się zawodowym sportem, ale każdego, kto ma jakiekolwiek wyzwanie przed sobą w swoim życiu. Marzy o tym, by każdy, kto stanie z nią twarzą w twarz, po skończonej pracy, mógł powiedzieć: czuję się szczęśliwy/a, spełniam się, czuję, że żyję. Na swój sposób, jak dla niego jest wygodnie.

Pasjonatka podróży, odkrywania nowych miejsc i kultur. Powiedz jej, że czegoś nie da się zrobić lub nie można, a stanie na głowie, by po to sięgnąć, jeżeli poczuje, że to jest moje.
Waleczna i charakterna. Zdeterminowana i uparta.

Znajdziesz ją w obszarach:
Kontakt:

monika@kwitnacehoryzonty.pl

Vice mistrzyni Polski w układaniu kwiatów, Certyfikowana Trenerka Pracy z Emocjami, Trenerka Biznesu, Mistrzyni Florystyki.

Pomaga wyrazić emocje kwiatami od wielu lat. Teraz łączy to z najnowszą wiedzą.

Kocha naturę i przyrodę, bliska jest jej filozofia biofilii.

Kocha podróże i wyzwania, swoją rodzinę i swoje dzikie miejsce blisko przyrody, gdzie wycisza zmysły.

Wrażliwość to jej siła. Kwiaty pomagają jej, kiedy słów brakuje.

Tańczy i nigdy nie przestanie! Jej słabość to czekolada i sztuka współczesna.

Doświadczanie to jej sposób poznawania świata.

Od 2009 uczy jak wyrażać emocje kwiatami w swojej szkole florystycznej Kwitnące Horyzonty, od kilku lat z autorskim programem w oddziałach za granicą.

Organizuje warsztaty uwalniania emocji przez rośliny i kwiaty.

Popularyzuje ideę fitodesignu i życia zgodnie z hipotezą biofiling design.

 

Znajdziesz ją w obszarze:
Kontakt:

sonia.nieradzik@gmail.com

Certyfikowana Trenerka Pracy z Emocjami, Trenerka Mentalna Juniorów, Coachka.

Specjalizuje się w pracy rodzicami oraz dziećmi, nastolatkami. Sonia pomaga oswoić emocje w rodzinie tak, aby zamiast wywoływać ciągły stres, kłótnie i nieporozumienia były napędem silnych relacji.

Wspiera również dzieci i nastolatków, pracując nad emocjami, pewnością siebie i radzeniem sobie ze stresem.

Swoją wiedzę zdobywała od Beaty Kaczor, Rhea Lalli z Build Great Minds jak również od Eline Snel, autorki Uważności Żabki, Piotra Matulki z Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Obecnie również kończy certyfikację u Bradleya Nelsona z Kodu Emocji.  

Sonia od ponad 3 lat pracuje indywidualnie jak i grupowo poprzez kręgi, kursy oraz warsztaty zarówno dla rodziców jak i dzieci/młodzieży   

Prywatnie jest również mamą dwóch cudownych córek.

Znajdziesz ją w obszarach:

Specjalistka w dziedzinie radzenia sobie z trudnościami w relacjach rodzinnych.

Na jej stronie znajduje się bogata wiedza, dostosowana do potrzeb rodziców i młodzieży. Przez ponad 30 lat Anna pracowała z młodzieżą, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję. 

Aktualnie jej praca skupia się na pomocy parom w budowaniu silnych i zdrowych związków. Posiada bogate doświadczenie jako mediator sądowy w sprawach związanych z rozwiązywaniem konfliktów oraz pracuje z parami w kryzysie, zapewniając im wsparcie psychologiczne. 

Anna jest również trenerem kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, trudne rozmowy i rozwiązywanie konfliktów. Prowadzi interwencje kryzysowe oraz udziela wsparcia psychologicznego zarówno parom jednopłciowym, dwupłciowym, jak i osobom, które przechodzą kryzys w związku.

Znajdziesz ją w obszarze:

Certyfikowany Trener Mentalny, Doradca Psychospołeczny specjalizujący się w pracy z młodymi sportowcami.

Przez ostatnie 4 lata przeprowadził ponad 300 treningów mentalnych z ponad 1000 sportowcami, pomagając im zdobyć około 200 medali Mistrzostw Polski i Europy. Współpracuje z reprezentantami Polski w boksie, zapasach, bjj, piłce nożnej, tańcu i pływaniu.

Znajdziesz go w obszarze:

Trenerka mentalna, Terapeutka, Doradca Psychospołeczny.

Od wielu lat pracuje z dziećmi, również z niepełnosprawnościami. Wspiera rodziny w budowaniu zdrowych relacji. Wspomagała w rozwoju i w treningu umiejętności społecznych ponad 100 dzieci. W treningu mentalnym wykorzystuje program “Mistrzowskiej Siódemki”, elementy terapii cząstkowo-krzyżowej i kontrakt behawioralny.

Znajdziesz ją w obszarze:
Shopping Cart